

Журнальний столик. Каркас журнального столу. Ліжковий столик. Каркас придиваного стола. Лофт журнальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Металічний каркас для журнального столика. Цікава модель з вишуканими ніжками.
Чудовий варіант приліжкового столу.
Залишилася дошка після збирання кухні. Пусте місце у вітальні.
Зібрати журнальний столик за допомогою нашого каркаса буде простіше.
Каркас зроблений з меблевої профільної труби.
Габаритні розміри: ДхШхВ 300х300х500 мм.
Вартість з труби 20x20 -- 2749 грн.
Вартість з труби 25x25 -- 2962 грн.
Вартість з труби 30x30 -- 3196 грн.
Є отвори для кріплення стільниці. Регулюючі ніжки.
Порошкова полімерна фарба металевого каркаса. Типовий колір: чорний, сірий, білий.
Інші кольори по таблиці RAL за узгодженням з клієнтом.
Вартість за один металевий каркас.
Існує можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням клієнта.
Також можемо допомогти з деревом. Працюємо з сосною для стола. Виконуємо порізку в розмір. Обробку та захист поверхні. Придаємо потрібний колір і тон.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розміром і характеристиками каркаса.
Провести оплату в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Залишок, потрібно оплатити при отриманні.
Відвантаження здійснюється протягом 7-ми робочих днів (Самовивіз, доставка Нова пошта, Делівері, САТ, інші перевізники).
Пишіть, дзвоніть, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | квадратна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 300 мм |
| Глибина столика | 300 мм |
| Висота столика | 500 мм |
- Ціна: 2 749 ₴

