

Ліжко. Каркас ліжка. Ліжко Лофт. Ліжко з металу. Металеве ліжко
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Металева ліжко - найпопулярніший варіант спального місця.
Ліжка з металу, на відміну від меблів для сну, виготовленої та інших матеріалів, має більш тривалий термін експлуатації і не вимагає великих зусиль у догляді.
Для виготовлення даної моделі була використана профільна труба 40х40 і 15х15 мм
Габаритні розміри каркасу:
- Довжина - 2000 мм
- Ширина - 1600 мм
- Висота - 300 мм
- Висота зі спинкою ліжка - 900 мм.
Вартість ліжка в цельносварном варіанті - 10129 грн.
Вартість ліжка в розбірному варіанті - 10425 грн.
Порошкове фарбування металевого каркаса. Стандартний колір: чорний, сірий, білий.
Інші кольори по таблиці RAL за погодженням.
Є можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням замовника.
Ціна вказана тільки за металевий каркас.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розмірами і характеристиками каркаса.
Здійснити оплату в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Суму, що залишилася, необхідно доплатити при отриманні.
Доставка здійснюється на протязі 9-ти робочих днів (доставка Нова пошта, Укрпошта, Делівері, інші перевізники).
Пишіть, телефонуйте, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Ширина ліжка | 160 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | метал |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 900 |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Висота | 600 мм |
- Ціна: 10 129 ₴

