

Тумба. Каркас тумби. Тумба лофт. Тумба для техніки. Тумба з полками
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тумба - зручний вид меблів. може з'єднувати в собі полиці для книжок, технологій і тд. з шухлядами для речей.
Меблі, виготовлені з металу, є найпоширенішими, найпрестижнішими і найдовговічнішими.
Габаритні розміри каркаса:
- ширина - 800 мм.
- глибина - 350 мм.
- Висота - 900 мм.
Вартість каркаса з профільної труби 15х15 - 2727 грн.
Вартість каркаса з профільної труби 20x20 - 2917 грн.
Вартість каркаса з профільної труби 25x25 - 3058 грн.
Порошкова фарба металевого каркаса. Типовий колір: чорний, сірий, білий.
Інші кольори по таблиці RAL за порядком узгодження.
Існує можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням клієнта.
Ціна представлена лише за металевий каркас.
Також можемо допомогти з деревом. Працюємо з сосною для полиць або ДСП. Виконуємо порізку в розмір. Аналізування та захист поверхні. Придаємо потрібний колір і тон.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розміром і характеристиками каркаса.
Провести оплату в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Все, що залишилось, потрібно заплатити, при отриманні.
Доставка виконується протягом дев'яти робочих днів (доставка Нова пошта, Укрпошта, Делівері, інші перевізники).
Пишіть, дзвоніть, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | тумба |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 800 мм |
| Глибина тумби | 350 мм |
| Висота тумби | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 800 |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
- Ціна: 2 727 ₴

