



Банкетка. Банкетка лофт. Каркас банкетки. Тумба. Банкетка металева. Тумба з металу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Бенкетка вписується в будь-який інтер'єр.
Меблі, виготовлені з металу, є найпоширенішими, найпрестижнішими і найдовговічнішими.
Габаритні розміри каркаса: ШхГВ 600x350 x 430 мм.
Вартість металевого каркаса з профільної труби 20х20 -- 2016 грн
Вартість металевого каркаса з профільної труби 25х25 -- 2148 грн
Вартість металевого каркаса з профільної труби 30x30 -- 2304 грн
Порошкова фарба металевого каркаса. Типовий колір: чорний, сірий, білий.
Інші кольори по таблиці RAL за порядком узгодження.
Існує можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням клієнта.
Також можемо допомогти з деревом. Працюємо з сосни для полиць або ДСП. Виконуємо порізку в розмір. Аналізування та захист поверхні. Придаємо потрібний колір і тон.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розміром і характеристиками каркаса.
Провести оплачу в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Все, що залишилось, потрібно заплатити, якщо ви отримаєте.
Доставка виконується протягом дев'яти робочих днів (доставка Нова пошта, Укрпоштова, Делівері, інші перевізники).
Пишіть, дзвоніть, заказуйте.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
- Ціна: 2 016 ₴

