


Барний стілець. Каркас стільця. Барний табурет. Каркас табурета. Стул лофт. Металічний стілець
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Металічний каркас барного стільця. Відмінно буде дивитисяся в сучасному інтер'єрі.
Зручно, бюджетно і не займає багато місця.
Завжди буде, на що посадити гостей
Каркас виготовляється з меблевої профільної труби.
Вартість каркаса при використанні труб 25х25 - 1622 грн.
Вартість каркаса під час використання труб 30x30 - 1731 грн.
Вартість каркаса при використанні труби 40x40 - 1854 грн.
Розміри:
Ширина 400
Висота 600 мм
Є отвори для кріплення сідниці. Зареєстровані ніжки.
Порошкова фарба каркаса. Типовий колір: чорний, білий, сірий.
Інші кольори по таблиці RAL за порядком узгодження.
Вартість за один каркас.
Існує можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням клієнта.
Також можемо допомогти з деревом. Працюємо з сосною для сідниць. Виконуємо порізку в розмір. Аналізування та захист поверхні. Придаємо потрібний колір і тон.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розміром та характеристиками опори.
Провести оплачу в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Все, що залишилось, потрібно заплатити, якщо ви отримаєте.
Вивантаження здійснюється протягом семи робочих днів (Самовоз, доставка Нова пошта, Делівері, інші перевізники).
Пишіть, дзвоніть, заказуйте.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота табуретки | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина табуретки | 400 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал | Метал |
| Глибина | 400 мм |
- Ціна: 1 622 ₴

