



Журнальний столик. Каркас журнального столу. Ліжковий столик. Каркас придиваного стола. Лофт журнальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Металеві опори для Журнального столу.
Цікава модель з вишуканими ніжками.
Чудовий варіант приліжкового столу.
Залишилася дошка після збирання кухні. Пусте місце у вітальні.
Зібрати журнальний столик за допомогою наших опор буде простіше.
Опора зроблена з меблевої профільної труби.
Габаритні розміри:
Висота 450 мм
ширина 600 мм
Вартість 1 опори з профілю 40х20 - 1701 грн
Вартість 1 опори з профілю 50х20 - 1855 грн
Вартість 1 опори з профілю 60х20 - 2005 грн
Є отвори для кріплення стільниці. Регулюючі ніжки.
Порошкова полімерна фарба металевого каркаса. Типовий колір: чорний, сірий, білий.
Інші кольори по таблиці RAL за узгодженням з клієнтом.
Вартість за один металевий каркас.
Існує можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням клієнта.
Також можемо допомогти з деревом. Працюємо з сосною для стола. Виконуємо порізку в розмір. Обробку та захист поверхні. Придаємо потрібний колір і тон.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розміром і характеристиками каркаса.
Провести оплату в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Залишок, потрібно оплатити при отриманні.
Відвантаження здійснюється протягом 7-ми робочих днів (Самовивіз, доставка Нова пошта, Делівері, САТ, інші перевізники).
Пишіть, дзвоніть, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Довжина | 500 |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 450 мм |
- Ціна: 1 701 ₴

