

Квітник. Опори і підставки для рослин. Полички для квітів. Каркас квітника з металу. Стелаж для квітів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Квітник або підставка під квіти - зручний аксесуар для рослин.
Впишеться в будь-який інтер'єр офісу або житлового приміщення.
Габаритні розміри каркаса:
- Довжина - 300 мм.
- Ширина - 300 мм.
- Висота - 800 мм.
Вартість каркаса з профільної труби 12x12 мм - 2137 грн.
Вартість каркаса з профільної труби 15х15 мм - 2174 грн.
Порошкова фарба металевого каркаса. Типовий колір: чорний, сірий, білий.
Інші кольори по таблиці RAL за порядком узгодження.
Знизу встановлені регуляції.
Існує можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням клієнта.
Вартість за один металевий каркас.
Також можемо допомогти з деревом. Працюємо з сосни для полиць або ДСП. Виконуємо порізку в розмір. Аналізування та захист поверхні. Придаємо потрібний колір і тон.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розміром і характеристиками каркаса.
Провести оплачу в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Все, що залишилось, потрібно заплатити, якщо ви отримаєте.
Доставка виконується протягом дев'яти робочих днів (доставка Нова пошта, Укрпошта, Делівері, інші перевізники).
Пишіть, дзвоніть, заказуйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кований метал |
| Тип | Підставка для рослин |
| Місткість горщиків | 1 шт. |
| Ширина підставки | 300 мм |
| Висота підставки | 800 мм |
| Глибина підставки | 300 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 137 ₴

