

Ліжко. Каркас ліжка. Ліжко Лофт. Ліжко з металу. Металеве ліжко
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Металічний ліжко - найпопулярніший вид спального місця.
Кроваті з металу, на відміну від меблів для сну, виготовлених та інших матеріалів, мають довгострокові терміни в експлуатації і не вимагають великих зусиль у догляді.
Для виготовлення цієї моделі використовували профільну трубу 60x30 мм.
Габаритні розміри каркаса:
- Довга - 2000 мм.
- Ширина - 1400 мм.
- Висота - 360 мм.
- Висота з спинкою ліжка - 950 мм.
Вартість ліжка в цільносварному варіанті - 9747 грн.
Вартість ліжка в розбірному варіанті - 10077 грн.
Порошкова фарба металевого каркаса. Типовий колір: чорний, сірий, білий.
Інші кольори по таблиці RAL за порядком узгодження.
Існує можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням клієнта.
Ціна визначена лише за металевий каркас.
Також можна допомогти з деревом для ламелів. Виконуємо порізку в розмір. Аналізування та захист поверхні. Придаємо потрібний колір і тон.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розміром і характеристиками каркаса.
Провести оплачу в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Все, що залишилось, потрібно заплатити, якщо ви отримаєте.
Доставка виконується протягом дев'яти робочих днів (доставка Нова пошта, Укрпоштова, Делівері, інші перевізники).
Пишіть, дзвоніть, заказуйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Ширина ліжка | 140 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | метал |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 900 |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Висота | 600 мм |
- Ціна: 9 747 ₴

