

Тумба. Каркас тумби. Тумба лофт. Тумба приліжкова. Тумба з полками
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тумба - зручний вид меблів. може з'єднувати в собі полиці для книжок, технологій і тд. з шухлядами для речей.
Меблі, виготовлені з металу, є найпоширенішими, найпрестижнішими і найдовговічнішими.
Габаритні розміри каркаса:
- ширина - 500 мм.
- глибина - 400 мм.
- Висота - 710 мм.
Для виготовлення каркасу тумби використовували профільну трубу 20x20 мм.
Порошкова фарба металевого каркаса. Типовий колір: чорний, сірий, білий.
Інші кольори по таблиці RAL за порядком узгодження.
Існує можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням клієнта.
Ціна представлена лише за металевий каркас.
Також можемо допомогти з деревом. Працюємо з сосною для полиць або ДСП. Виконуємо порізку в розмір. Аналізування та захист поверхні. Придаємо потрібний колір і тон.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розміром і характеристиками каркаса.
Провести оплату в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Все, що залишилось, потрібно заплатити, при отриманні.
Доставка виконується протягом дев'яти робочих днів (доставка Нова пошта, Укрпошта, Делівері, інші перевізники).
Пишіть, дзвоніть, замовляйте.
Порошкова фарба металевого каркаса. Типовий колір: чорний, сірий, білий.
Інші кольори по таблиці RAL за порядком узгодження.
Існує можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням клієнта.
Ціна представлена лише за металевий каркас.
Також можемо допомогти з деревом. Працюємо з сосною для полиць або ДСП. Виконуємо порізку в розмір. Аналізування та захист поверхні. Придаємо потрібний колір і тон.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розміром і характеристиками каркаса.
Провести оплату в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Все, що залишилось, потрібно заплатити, при отриманні.
Доставка виконується протягом дев'яти робочих днів (доставка Нова пошта, Укрпошта, Делівері, інші перевізники).
Пишіть, дзвоніть, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 71 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 800 |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
- Ціна: 1 882 ₴

