
Журнальний столик. Каркас журнального столу. Ліжковий столик. Каркас придиваного стола. Лофт журнальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Металічний каркас для журнального столика. Цікава модель з вишуканими ніжками.
Чудовий варіант приліжкового столу.
Залишилася дошка після збирання кухні. Пусте місце у вітальні.
Зібрати журнальний столик за допомогою нашого каркаса буде простіше.
Каркас зроблений з меблевої профільної труби.
Габаритні розміри:
Висота 500 мм
Ширина 500 мм
Вартість опори при використанні труби 20x20 - 2198 грн.
Вартість опори при використанні труби 25x25 - 2407 грн.
Є отвори для кріплення стільниці. Регулюючі ніжки.
Порошкова полімерна фарба металевого каркаса. Типовий колір: чорний, сірий, білий.
Інші кольори по таблиці RAL за узгодженням з клієнтом.
Вартість за один металевий каркас.
Існує можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням клієнта.
Також можемо допомогти з деревом. Працюємо з сосною для стола. Виконуємо різку в розмір. Обробку та захист поверхні. Придаємо потрібний колір і тон.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розмірами і характеристиками каркаса.
Здійснити оплату в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Суму, що залишилася, необхідно доплатити при отриманні.
Доставка здійснюється протягом 7-ми робочих днів (доставка Нова пошта, Делівері, інші перевізники).
Пишіть, телефонуйте, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Довжина | 500 |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 500 мм |
- Ціна: 2 198 ₴

