


Тримач для рушників настінний. Стійка для рушника. Рушникотримач настінний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Рушникотримач - додатковий аксесуар для ванної кімнати. Використовується як сушарка або вішалка для рушників.
Каркас тримача цільнозварний
Габаритні розміри:
ширина - 400 мм
глибина - 70 мм
Висота - 150 мм
Порошкова фарба конструкції. Типовий колір: чорний, білий, сірий.
Інші кольори по таблиці RAL за порядком узгодження.
Вартість каркаса з профільної труби 15x15 мм - 333 грн.
Вартість каркаса з профільної труби 20x20 мм - 375 грн.
Існує можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням клієнта.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розміром і характеристиками каркаса.
Провести оплачу в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Все, що залишилось, потрібно заплатити, якщо ви отримаєте.
Вивантаження здійснюється протягом семи робочих днів (Самовивіз, доставка Нова пошта, Делівері, інші перевізники).
Пишіть, дзвоніть, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Метал |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 100 мм |
- Ціна: 333 ₴

