

Тримач для рушників підлоговий. Стійка для рушника. Рушникотримач підлоговий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Рушникотримач - додатковий аксесуар для ванної кімнати. Використовується як сушарка або вішалка для рушників.
Каркас тримача цільнозварний
Габаритні розміри:
ширина - 500 мм
глибина - 200 мм
Висота - 1000 мм
Порошкова фарба конструкції. Типовий колір: чорний, білий, сірий.
Інші кольори по таблиці RAL за порядком узгодження.
Вартість в розбірному варіанті з профільної труби 20x20 мм - 2930 грн.
Вартість суцільного каркаса - 2773 грн.
Вартість в розбірному варіанті з профільної труби 25x25 мм - 3210 грн.
Вартість суцільного каркаса - 3032 грн.
Існує можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням клієнта.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розміром і характеристиками каркаса.
Провести оплачу в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Все, що залишилось, потрібно заплатити, якщо ви отримаєте.
Вивантаження здійснюється протягом семи робочих днів (Самовивіз, доставка Нова пошта, Делівері, інші перевізники).
Пишіть, дзвоніть, замовляйте.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип тримача | Вішалка |
| Розміщення тримача | Підлогове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
- Ціна: 2 773 ₴

