



Квітник. Опори і підставки для рослин. Полички для квітів. Каркас квітника з металу. Стелаж для квітів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Квітник або підставка під квіти - зручний аксесуар для рослин.
Впишеться в будь-який інтер'єр офісу або житлового приміщення.
Габаритні розміри каркаса:
- Довжина - 400 мм.
- Ширина - 200 мм.
- Висота - 1500 мм.
Вартість каркаса з профільної труби 30x15 мм - 4426 грн.
Вартість каркаса з профільної труби 40х20 мм - 4773 грн.
Порошкова фарба металевого каркаса. Типовий колір: чорний, сірий, білий.
Інші кольори по таблиці RAL за узгодженням.
Знизу встановлені регульовані ніжки.
Існує можливість змінювати габарит і конструктивні елементи за бажанням клієнта.
Також можемо допомогти з деревом. Працюємо з сосною для полиць або ДСП. Виконуємо порізку в розмір. Фарбування та захист поверхні. Придаємо потрібний колір і тон.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розміром і характеристиками каркаса.
Зробити аванс в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Все, що залишилось, потрібно заплатити, при отриманні.
Доставка виконується протягом дев'яти робочих днів (доставка Нова пошта, Укрпошта, Делівері, інші перевізники).
Пишіть, дзвоніть, заказуйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кований метал |
| Тип | Підставка для рослин |
| Місткість горщиків | 7 шт. |
| Ширина підставки | 400 мм |
| Висота підставки | 1500 мм |
| Глибина підставки | 200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 426 ₴

