
Альтанка. Металева альтанка. Альтанка для дачі. Бесідка зварна. Розбірна альтанка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Металева альтанка для чудового відпочинку.
Каркас зроблений з профільної труби. Існує достатній запас міцності перед снігом та вітром.
Можна встановлювати як фундамент, так і на землю, так і тротуарну плитку.
Бесідка може бути як цільнозварною, так і розбірною. Монтаж розбірної альтанки виконується без варних робіт. Болтові з’ єднання.
Розміри: ДхШ 2х2 м. Висота 2,5 м у верхній точці. Розміри і конструктивні елементи можна змінювати під замовником.
Металічний каркас ґрунтований і пофарбований. За домовленістю можна використовувати порошкову фарбу.
Для замовлення товару необхідно:
Визначитися з розміром і характеристиками альтанки.
Провести оплачу в розмірі від 75% до 100% від загальної вартості товару.
Залишок потрібно заплатити при отриманні.
Далі через 10 робочих днів можна або забирати конструкцію, або обговорити з нами можливість доставки.
Пишіть, дзвоніть, заказуйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Стан | Новий |
| Покрівля | Полікарбонат |
| Форма підстави | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2500 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
- Ціна: від 28 800 ₴

